UFObama - czyli...

... przelot UFO w czasie zaprzysiężenia Baracka Obamy. Na fali zainteresowania nowym prezydentem USA, pojawia się kolejna UFO-pierdoła powtarzana przez większość mediów i portali zajmujących się tematyką zjawisk paranormalnych. Otóż w czasie zaprzysiężenia Obamy na prezydenta, kamera uchwycić miała obiekt UFO.

___________________

Najwyraźniej także istoty pozaziemskie transmitowały tę jakże ważną i podniosłą uroczystość. Twierdzi się, że obiekt przemknąć miał 22 stycznia tuż obok pomnika Waszyngtona, zaś całość uchwycona została na nagraniu stacji CNN. Obiekt przelatuje nad głowami rozentuzjazmowanego tłumu w jakże podniosłej dla Ameryki i świata chwili. Trudno całej sytuacji odmówić patosu.

Nagranie szybko zwróciło uwagę internautów, zaś informacja o nim pojawiła się w kilku serwisach, w tym w Polsce.

Choć zwolennicy teorii o pozaziemskim pojeździe, nie przyjmują słów krytyki, grafik Kurt Murphy po przeanalizowaniu nagrania stwierdził, że to przelatujący z dużą prędkością ptak…

- Po przewinięciu widać coś, co przypomina trzepotanie skrzydeł. Potem da się zauważyć, że to ptak – mówi.

Choć film wywołuje emocje i to pewnie na fali zainteresowania nowym prezydentem, nie należy okazywać się tu brakiem krytycyzmu.

Przypadek omawianego filmu to kolejna sytuacja, w której niewiele warta z punktu widzenia ufologicznego sprawa przeradza się w ogólnoświatową sensację, głównie za sprawą Internetu i „bulwarowych” witryn (także ufologicznych, których autorzy widzą w tym kolejną możliwość przyciągnięcia uwagi poprzez chwytliwe tytuły).

 

{youtube}s0qeNaZCVEw{/youtube}
Nagranie w zwolnionym tempie

Chcąc nie chcąc podobne sprawy wpływają jednak na ogólny odbiór zjawiska, zaś sytuacji nie poprawia współczesna technika pozwalająca niektórym we wszystkich punktach na fotografiach dopatrywać się oznak UFO. Dowodem nowego podejścia stało się pojęcie „niewidocznego UFO”, którego świadek nie widzi gołym okiem, aczkolwiek uwiecznia na filmie czy zdjęciu. Mimo, że zwolennicy teorii spiskowych szczególnymi względami darzą amerykańskich prezydentów, którzy trzymać mają pieczę nad zwalczaniem prawdy o UFO, w przypadku obiektu uwiecznionego w czasie zaprzysiężenia Obamy, sprawa wydaje się być znacznie bardziej przyziemna.

__________________________
INFRA
Źrodło: Fox News / Wibv.com
 

Najnowsze tematy na forum

Czytaj Nieznany Świat!

„Channeling” znowu w sprzedaży!


Nowości wydawnicze:

Związek ducha i materii
Niezwykła pozycja dr Danuty Adamskiej-Rutkowskiej na temat nowych koncepcji w fizyce: innych wymiarów, kwantowej świadomości i związkach między duchem .
Więcej na talizman.pl

Nowości wydawnicze:

Boski lekarz
- czyli sekrety leczenia chorób przewlekłych oraz "niewyjaśnionych", na które lekarze nie zawsze znajdują remedia...
Więcej na:

Nowości wydawnicze:

Intuicja - boski drogowskaz
Korzystanie z intuicji to już nie tylko domena ezoteryki. Otwarcie mówią o niej psychologowie i trenerzy osobiści. Jak poprawnie odczytać wskazówki od wewnętrznego głosu?
Więcej na talizman.pl

Nowości wydawnicze:

Kurs cudów w praktyce
- czyli zespół porad i wskazówek, jak wyciągnąć sens i maksimum efektów z działań codziennych...
Więcej na talizman.pl